دیگر نگران سوختگی موهای خود در هنگام دکلره کردن نباشید

پودر دکلره مانش از سوختگی موهای شما جلوگیری میکند

پودر دکلره مانش از سوختگی موهای شما جلوگیری میکند


شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۷۴۲ بازدید

دیگر نگران سوختگی موهای خود در هنگام دکلره کردن نباشید

آرايشگران عزيز؛خانمهاي محترم :

ديگر نگران سوختگي Dameg يا آسيب ديدن موهاي خود نباشيد و با خيال راحت موهاي خود را به رنگهاي دلخواه دربياوريد.

پودر دكلره مانش

پودر مذبور داراي خاصيت درخشندگي و براقيت فوق العاده بوده كه اين درخشندگي منجر به زيباتر شدن چهره شما مي شود.اين پودر قابليت دستيابي به رنگ دلخواه با حداكثر قدرت روشن كنندگي را دارا مي باشد كه اين روشن كنندگي قابل تنظيم و كنترل است .

تركيبات فوق الذكر اين نويد را به شما مي دهد كه موهاي شما به هيچ عنوان آسيب نمي بيند و وجود كراتين موجود در پودر مانش باعث مي شود كه با پروتئين داخل مو سازگاري يابد و بعد از انجام واكنش ؛ منجر به حفظ رنگ مو و همچنين جلوگيري از ريزش و Dameg شدن مو مي گردد.

همانطور كه مي دانيد كراتين ؛ يك پروتئين خالص رشته اي است كه به طور طبيعي در ساختار مو يافت مي شود .پروتئين كراتين غني از آمينو اسيد گوگرددار بوده و همين امر باعث جذب آن به مو گشته و مقاومت قابل توجهي به مو مي بخشد.

هنگام استفاده پودر دكلره مانش توسط آرايشگران محترم به دليل داشتن بوي مطبوع پودر و همچنين نداشتن گرد و غبار ؛ كار با اين محصول دلپذير تر و خوشايند تر مي گردد و اكسيدان داخل پودر مانش در پايه پايين قرار دارد ؛ ليكن با توجه به تركيبات خاص پودر كه در آزمايشگاههاي مختلف مورد بررسي قرار گرفته است ؛ نتيجه مطلوب در فاصله زماني كمي حاصل مي گردد.

به طور مثال چنانچه شما از اكسيدان 12 به پايه دلخواه مي رسيديد درحال حاضر با استفاده از پودر مانش با اكسيدان 6 يا 9 به همان پايه مي رسيد.

اين خاصيت نتيجه وجود رنگدانه ويژه در پودر مانش مي باشد كه تا پايه 9 جوابگو مي باشد.

پودر مانش روي نسوج مو تاثير مي گذارد.به طور معمول رنگ مو روي غلاف خارجي و ساقه مو تاثير گذاراست و قسمتهاي مرده مو را تحت تاثير قرار مي دهد.

لذا ريشه موهاي شما سالم و قوي مي ماند.

همانطور كه مي دانيد اكسيدان با غلظت بالا آسيب هاي طولاني مدتي بر روي موهاي شما مي گذارد و همچنين در بعضي از موارد ديده شده كه پوست سر افراد نيز دچار سوختگي مي شود كه اين علت تركيب با پروتئين پوست و مو ميباشد . ليكن استفاده از پودر مانش با استفاده از تكنولوژي و فناوري جديد ؛ اين موضوع را رفع كرده است.

پودر مانش متشكل از :

  1. پودر مانش كراتينه
  2. پودر مانش معمولي

پودر مانش كراتينه : قابليت استفاده بر روي كليه موها ؛ حتي موي سوخته و آسيب ديده و با امكان روشن شدن مو تا 4 الي 5 درجه بيشتر را دارد .

پودر مانش معمولي: قابليت استفاده صرفا بر روي موهاي سالم را دارد. اعظم نجیمی

مدیریت سالن دختر ایرونی

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image